Seminarium dynamiki – Tutoring z perspektywy TuTech

Zostaliśmy zaproszeni do poprowadzenia seminarium dla kadry dydaktycznej katedry Mechaniki, Inżynierii Materiałowej i Biomedycznej Wydziału Mechanicznego. Na spotkaniu, które odbyło się 05.04.2023 Oliwia i Maciej przedstawili proces nauczania na Politechnice Wrocławskiej widziany oczyma studenta oraz pozytywny wpływ na tok nauki programów takich jak Tutoring i Indywidualny Program Studiowania. Pierwszy raz zostały również przedstawione wyniki ankiety prowadzonej na temat indywidualnych potrzeb studentów i ich spełnienia przez uczelnie wyższe w Polsce. Uważamy, że otwarty dialog między studentami i prowadzącymi jest kluczem do wspólnego sukcesu, dlatego było to dla nas bardzo cenne doświadczenie.

,

Tagi: